ykleniyor

Web Tasarım

Daima güven, doğruluk ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulan vizyon ve misyonumuz sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olmanız mümkün...

İstekleriniz geliştikçe ve zaman ilerledikçe düşük maliyetlerle sitenizi istediğiniz şekilde güncelleyebilirsiniz. Yayınlama ve alan adı tescil hizmet süreleri bittiğinde, e-posta ve telefonla hatırlatır, gerekli işlemlerin yapılması için bilgilendirilirsiniz. Bu hizmetleri yenilemediği için, web sitesini kaybeden grupta yer almamanız için gerekli takip işlemi tarafımızdan yapılmaktadır.

Ayrıca, web siteleri günümüzde sadece yayınlanmak için yapılmamaktadır. Arka planda kimsenin görmeyeceği fakat her an bağlanıp kontrol edebileceğiniz paneller vardır. Bunlar hem sitenizi yönetmek için kullanılıbilir, hem de opsiyonel olarak muhasebe, araç kiralama, eczane, teklif programları gibi bir çok entegrasyonu içerisinde barındırabilir.

Güvenlik zaaflarının oluşmaması için gerekli tüm engeller tarafımızdan alınır, herhangi bir saldırı durumunda karşı müdahaleler vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Müşteri sayımızı, yetişebileceğimiz sayıda tutmak için azami gayret göstermekte olup, düzgün hizmet vermek amacıyla elimizden geleni yapmaktayız.

2003 yılında kurulmuş bir firma olmamıza rağmen, müşteri sayımızın henüz 200 civarında olmasının sebebinin de bu çabamız olduğunu ifade etmek isteriz.

Bir çok büyük hatta hizmet kalitesi çok iyi olan firma müşteri sayısını arttıramazken rakip firmalar daha özensiz hizmet vermek suretiyle müşteri portföylerini arttırmaktadırlar. Çünkü Seo (Arama Motorları Optimizasyonu (Google, Bing, Yahoo)) olan ve kaliteli görünen bir web sitesi size çok şey kazandırır.

Kişiler internet sitesinde farkında olmadan düzen, tasarım, yazılar, ürün resimleri ve daha bir çok etkileyici faktör sayesinde siteler yani firmalar arasında seçim yaparlar.

Birkaç sene öncesine kadar gerekliliği bu derece belirgin olamayan fakat internetin yayılmasıyla insanların km'lerce gezmek yerine firmaların internet sitelerinden ihtiyaçlarına en uygun hizmeti ve ürünü almak için başvurdukları herkes tarafından bilinmektedir.

Web tasarımı özel bir iştir ve profesyonelce yapılmalıdır. Günümüzde farklı fiyatlara adı "web tasarımı" olan fakat uzaktan yakından ilgisi olmayan hizmetler verilmektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!