X
X
TRY

Türkkal Kalibrasyon

AnasayfaReferanslarKurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Site...Türkkal Kalibrasyon
Kategori: Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler
Web Sitesini İncele

Metroloji ve Kalibrasyon konusundaki 15 yıllık tecrübemizi; TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) ile koordineli olarak yapmış olduğumuz özenli çalışmalarla perçinledik ve TSE EN ISO/IEC 17025 Akreditasyonu belgesi alarak aynı güvenilirlik, araştırmacı ve sürekli iyileştirmeye  yönelik kalite anlayışı çizgisinde yolumuza devam etmeyi amaç edindik.

Kalite kontrolünü oluşturan en önemli unsurlar, kullanılan ölçme cihaz ve ekipmanlarıdır. Belirlenen her noktada ki; yapılan ölçümlere ait analiz sonuçlarının değerlendirilmesinde ortaya çıkan hata paylarının düşüklüğü, kaliteli ürün oluşmasına doğrudan etkendir.

Ancak kalite kontrol uygulamalarında ya da prosesin herhangi bir aşamasında, kullanılan ölçüm cihazlarının (Terazi, Manometre, Etüv, Tansiyon aleti, Kumpas, Pipet, EKG cihazı, Spektrofotometre, Teodolit v.s.) her zaman doğru ölçtüğü düşünülmemelidir. Ölçüm cihazlarında oluşabilecek bir hatanın, ürünün veya hizmetin sunulmasın da hiç de ummadığımız sorunlarla karşılaşmamıza sebep olacağı açıktır. Bunun sonucunda ise, sunulan hizmet veya ürünün kalitesi hatta maliyeti olumsuz olarak etkilenecektir.

Bunedenle, işletmeler içerisinde kullanılan, ölçüm cihazlarının doğru olduğuna emin olmamız gerekmektedir. Bunu da ancak kalibrasyon ile sağlamamız mümkündür. Kalibrasyonu; her hangi bir ölçüm cihazının, referans bir cihaz veya standard ile gerçekleştirilen ölçüm ve bunlara karşılık gelen değerler ile kıyaslanarak değerlendirilmesi işlemi olarak tanımlayabiliriz.

Tabii olarak kalibrasyon hizmetinin alınacağı kuruluşta önem kazanmaktadır. İşte bu noktada Türkiye de kalibrasyon hizmeti veren firmalar göz önüne alındığında TÜRKKAL KALİBRASYON MERKEZİ ön plana çıkmaktadır. Çoğunluğu konusunda deneyimli mühendis kadrosu, her türlü ölçüm sistemlerinde uzman personeli ile sağlık, hizmet ve üretim sektöründe kalibrasyon ,eğitim ve ölçüm cihazları satış hizmetleri ile tüm Türkiye’nin hizmetindedir. Sunduğu kalibrasyon hizmetinin öneminin ve hassasiyetinin farkında olarak çalışan TÜRKKAL KALİBRASYON MERKEZİ profesyonel ölçüm sistemleri ile her zaman yüksek standartlardaki kalitesi ile yanınızda olacaktır. Müşterimemnuniyetini kendisine misyon, hassasiyet ve güvenilirliği vizyon olarak kabul etmiş personeli ile sektöründe öncü firma olma amacıyla çalışan TÜRKKAL KALİBRASYON MERKEZİ sizlerin taleplerini zamanında ,doğru ve güvenilir olarak karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Diğer Referanslarımız

Kayyap Yapı Analiz Laboratuvarı

Kayyap Yapı Analiz Laboratuvarı
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Sadullah Sönmez

Sadullah Sönmez
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Göktuğ Yapı

Göktuğ Yapı
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Fitleziz Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi

Fitleziz Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)


Top