X
X
TRY

Asdem Ticaret Limited Şirketi

AnasayfaReferanslarKurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Site...Asdem Ticaret Limited Şirketi
Kategori: Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler
Web Sitesini İncele

1960 yılından bu yana Türkiye'de mermer ve doğal taş sektöründe lider, deneyimli ve tanınmış bir şirketiz. Yeni iş alanlarının çoğu gibi şirketimiz de müşterilerimizin yerel talep ve ihtiyaçlarını kendi bünyemizde ele alan küçük bir aile şirketidir. Türkiye'de “Kayseri” denen şehir. Yıllar geçtikten sonra, Türkiye genelindeki hem konut hem de ticari projeler için farklı yüzeylerde mermer ve doğal taş imal ettiğimiz daha büyük bir fabrika kurduk. Yukarıda bahsettiğimiz bu taşları imal etmenin yanı sıra müşterilerimize doğal taşların montaj hizmetlerini veren oldukça yetkin ve tecrübeli ekiplere sahibiz.

Doğal taş sektöründe 50 yılı aşkın tecrübe, uzmanlık ve bilgi birikimimiz ile ustalıkla ve özenle bitmiş ürünlerimizi yurtdışına ihraç etmeye hazırız. Kendimize ait ocaklarımız olmasa bile, kaliteli taşlar elde edebilmek için bu ocaklarda on yıllarca oluşan onurumuz ve bütünlüğümüzün yardımıyla bu ocakların ortağı ya da ortak sahibi gibi çalışıyoruz. makul fiyatlarla. Buna ek olarak, Türkiye'nin dört bir yanındaki enfes taş ve mermerlerin çıkarıldığı ocakları düzenli olarak ziyaret ediyoruz, özenle seçilmiş bu taşları fabrikamıza getirdikten sonra ebat, kalınlık, bitiş tipi vb. Yönlerden tercihlerinize göre hazırlıyoruz. cilalı, eskitme, honlanmış, fırçalanmış vb. ana ürün yelpazemiz Mermer, Bazalt, Traverten, Andezit ve ayrıca çevredeki şömineler için kullanılan çıkıntı taşları gibi bazı iç mekan dekoratif taşları. Ana ürün yelpazemizin dışında, alışılmışın dışında renk ve dokuya sahip farklı ve zarif mermer taşları temin edebilmekteyiz.

Doğal taş pazarında herkesin bildiği gibi, değerli mermer ve diğer doğal taşların bulunması nadirdir ve ayrıca keşfedilmesi pahalıdır, bu nedenle bir imalatçı olarak bu taşların dikkatli bir işlemden sonra mükemmel bir şekle sahip olması için büyük çaba ve özen göstermeniz gerekir. Kaliteli makine ve tesislerimiz ile müşterilerimize her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Üretim kalitemizi artırmak ve ürün yelpazemizi genişletmek için doğal taş sektörü ile ilgili son trendleri, teknik ekipmanları, üretim tesislerini ve fuarları sürekli takip ediyoruz.

Mermer ve doğal taş sektöründe kapsamlı bilgi ve becerilere sahip sadık, güvenilir ve yetkin bir ortak arıyorsanız, işinizle ilgili her türlü talep, talep veya sorularınızda size yardımcı olmak için her zaman buradayız. Gelecekteki Projenizde sizinle işbirliği içinde çalışmak isteriz.

Diğer Referanslarımız

Göktuğ Yapı

Göktuğ Yapı
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Nehir Sanat

Nehir Sanat
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Osmangazi Kültür İşletmeleri

Osmangazi Kültür İşletmeleri
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)

Erka Tıbbi Malzemeler

Erka Tıbbi Malzemeler
(Kurulumunu Gerçekleştirdiğimiz Siteler)


Top